Seksiyonel Kapılar Kullanışlı Mı?

Seksiyonel Kapılar Kullanışlı Mı?

Geçiş trafiğinin yoğun olduğu yerlerde otomatik kapılar her zaman için tercih edilmektedir. Bunun nedeni, kapı açma ve kapama işleminin sıklıkla gerçekleşmesidir. Otomatik olmayan kapılar, zaman kaybının yanı sıra geçişin yavaşlamasında etkili rol oynuyor. Profesyonel tasarım özelliğine sahip olan bu ürünler, işlerin hızlanmasında etkili rol oynuyor. Seksiyonel kapı tasarımları pratik bir şekilde açılmaktadır. Açılırken ses çıkarmamaktadır. Sessiz motoru sayesinde seksiyonel kapı tasarımları gürültü kirliliği meydana getirmemektedir. Yan kısımlardaki raylar ses çıkarmamakla birlikte kapının pratik bir şekilde açılmasında etkili rol oynamaktadır. Seksiyonel kapı tasarımlarında bulunan tekerler, kapının kaymasında etkili olmaktadır.

Servis Hizmeti Veriliyor

İmalat işlemleri kategorisinde çözüm üreten firmamız, aynı zamanda servis hizmeti de sunuyor. Otomatik kapı tasarımlarında, servis hizmeti parça destekli gerçekleştiriliyor. Hizmet kalitesini artıran ve bu konuda çözüm üreten firmamız, kısa zamanda servis işlemini bitiriyor. Otomatik kapı arızalarında uzman servis elemanları görev almaktadır. Uzun ömürlü ve kullanışlı olması nedeniyle günümüzde en çok tercih edilen seçenektir. Otomatik kapı tasarımlarında elektrik kesintisi meydana gelirse, manuel bir şekilde kullanılabilmektedir. Yan bölümdeki raylar ve tekerler sayesinde ağır olan kapı manuel bir şekilde açılabilmektedir.

Motor Sistemi Etkili mi?

Motor sistemi her zaman için etkili çözüm seçenekleri oluşturuyor. Kumandalı olan bu motorlar, kullanışlılığı artırıyor. Üst kısımdaki tambur sistemine bağlı olan çelik halatlar, kapıyı yukarı çekiyor. Ağır olan kapıyı kolaylıkla çekebilen bu sistem, zaman kazandırıyor. Etkili ve pratik kullanım özelliği ile tercih edilen endüstriye kapı tasarımlarında, kumanda sistemi geçişi hızlandırıyor. Aracı kullanan şoför, araçtan çıkmadan kumanda ile kapıyı açabilmektedir.

Kullanışlı ve Pratik

Kapı teknolojinin gelişmesi ile birlikte motorlu kapılar ilgi görmeye başlamıştır. Motor sistemi, kapının yan bölümlerinde bulunan raylar üzerinde kapıyı yukarı çekmektedir. Hırsızlık olaylarına karşı güvenli olacak şekilde tasarlanan bu kapılar, fırtına, yağmur ve kar gibi etkenlere karşı da dayanıklıdır. Çelik galvaniz kaplaması dış darbelere dayanıklıdır. İç kısımdaki poliüretan, ısı yalıtımı sağlamaktadır. Sanayide ve endüstri dünyasında tercih edilen endüstriye kapı seçenekleri, güncel ve etkili özellikleriyle tercih ediliyor. Depolama kategorisinde büyük depolarda geçişi pratik bir şekilde sağlamaktadır. Büyük araçların geçişinde kolaylık sağlayan bu ürünler, zeminde meydana gelen çökmelerden etkilenmemektedir. Tavana doğru açıldığı için giriş bölümünde meydana gelen çukurlar, çalışma sistemini etkilememektedir. Endüstriye kapı tasarımları, mekanın özelliklerine göre özel olarak hazırlanmaktadır. Alınan ölçülere göre imal edilen bu otomatik kapılar, daha sonra pratik bir şeklide montajlanmaktadır.