Otomatik Seksiyonel Kapılar Uzun Ömürlü Mü?

Otomatik Seksiyonel Kapılar Uzun Ömürlü Mü?

Geçiş trafiğini olumlu etkilediği için sanayi dünyasında tercih edilen bu kapılar, özel kaplama sayesinde paslanmaz özelliklere sahiptir. Renk seçeneklerine sahip olan otomatik kapı seçenekleri, görsel olarak oldukça estetiktir. Dış bölümündeki paslanmayan galvaniz çelik malzeme, kapının uzun ömürlü olmasında etkili rol oynamaktadır. Otomatik kapı dünyasının yeni nesil ürünleri, kullanım kolaylığı sağlayan ürünlerdir.

İş Yerinizin Dekor Yapısı İle Uyumlu

Rüzgar, yağmur ve kar gibi etkenlere karşı dayanıklı üretilen bu tasarımlarda, dekor uyumluluğu ilk planda yer alıyor. Dekoratif tasarımsal özelliği sayesinde iş yerinizin dış yapısı ile uyumlu olacak şekilde üretilmektedir. Yan kısımlardaki raylar üzerinde kayan otomatik kapı seçenekleri, çelik halatlarla çekilmektedir. Motor sistemine bağlı tambur, çelik halatı sarmak suretiyle kapıyı yukarı çekmektedir. Yan kısımlardaki raylar dışarıdan görünmemektedir. Ayrıca kapıyı çeken halat bölümü de içeride kalmaktadır. Kapıyı kaydıran tekerlekler de gizlenmiştir. Görselliği bozmayan bu tasarımlar, kullanım kalitesi bakımından birinci sınıf özelliklere sahiptir.

Profesyonel Tasarım

Giriş bölümünün ölçülerine göre tasarlanan kapılar, ölçüm işleminin ardından imal edilmektedir. Etkili pratik ve kullanışlı olması nedeniyle ilgi gören otomatik seksiyonel kapı seçenekleri, güncellenmektedir. Otomatik kullanım özelliğine sahip olan bu tasarımlarda, motor gücü kapının ağırlığına göre değerlendirilmektedir. Kapının ağırlığı ile motorun gücü eşittir. Bu şekilde açma ve kapama işlemi sorunsuz bir şekilde gerçekleşmektedir. Yerli üretim kategorisinde üretilen seksiyonel kapı seçenekleri, dışa bağımlılığı ortadan kaldırmaktadır. Nem ve toz izolasyonu sağlayan bu ürünlerde, kullanım kalitesi üst seviyededir.

Elektrikli ve Manuel Kullanım Özelliği Bir Arada

Yan bölümdeki raylar ve tekerler sayesinde kolaylıkla açılan seksiyonel kapı tasarımları, manuel olarak da kullanılabilmektedir. Motor sistemi, elektrik sistemi ve kumanda sistemi kullanışlıdır. Defalarca açılıp kapandığı zaman kullanım kalitesini kaybetmemektedir. Contaları özeldik ve uzun yıllar özelliğini koruyabilmektedir. Dışarıdan gelen nem ve tozu engelleyen conta sistemi, değiştirilebilir. Endüstriye kapı tasarımları kategorisinde değerlendirilen bu ürünlerde servis imkanı mevcuttur. Servis işlemleri parça destekli olduğu için, kapının kullanım özelliğini artırmaktadır. Endüstriye kapı seçeneklerinde tercih edilen çelik halatlar, uzun yıllar problem çıkarmaz. Kapının ağırlığını kaldıran bu halatlar, tambura sarılmak suretiyle kapıyı açmaktadır. Tamburu çeviren motor sistemi de oldukça dayanıklıdır. Motor arızaları servis işlemleriyle kısa sürede giderilmektedir. Endüstriye kapı seçenekleriyle, büyük depolara araçların giriş ve çıkışları çok daha kolay hale gelmektedir. Paslanmayan yüzeyi ve renklendirilebilir özelliği ile estetik görünümünü uzun yıllar koruyabilmektedir. Sıcak ve soğuk havanın olumsuz etkilerini içeriye yansıtmamaktadır.